tilmeld-3

Repræsentantskabet på GE

Repræsentantskabet på Grejsdalens Efterskole

Ifølge vedtægterne består repræsentantskabet på GE af op til 70 repræsentanter. Nedenfor kan du se repræsentantskabet pr. 1. oktober 2020. En parentes indeholdende MB betyder, at repræsentantskabsmedlemmet er valgt til bestyrelsen af repræsentantskabet.

Allan Kristensen, Gårslev
Allan Simonsen, Ikast
Anders Thomsen, Brabrand
Annette og Poul Langdahl, Haderslev
Annette Stær, Bording (MB)
Annika Grønhøj, Haderslev
Astrid Kristoffersen, Brejning
Benjamin Bach, Hedensted
Berit Graversen, Vildbjerg
Birgitte og Erik Futtrup, Århus
Birgitte Skov Nielsen, Herning
Brian Madsen, Vejle
Britta Pedersen, Ikast
Charlotte Juelsgaard Mumm, Grindsted
Christian Vejen Knudsen, Vejle
Flemming Rasmussen, Jelling,
Gerda Kristensen, Odense
Grethe Jørgensen, Årslev
Guðni Andreasen, Leirvik, Færøerne
Gunnar Najbjerg, Aulum
Helle Bergholt, Vejle
Helle Skovsbo Høllsberg, Løsning
Helle Løwendahl Pedersen, Randbøl
Henrik Hauge Thomsen, Lindved
Henrik Olesen, Vejle (MB)
Henrikka Nielsen Oehlenschläger, Tørring
Ingalena Jensen, Verninge
Inger Feldtmose Jørgensen, Hinnerup
Jesper Markussen, Hammerum
Jette Holm Rosendahl, Middelfart
Jette og Karsten Bjørnestad, Odense

Karen Madsen, Aarhus V
Kirsten Wilkens, Øster Snede
Kurt Brøgger Madsen, Give
Kurt Nielsen, Horsens
Lars Bjerre Jepsen, Øster Snede (MB)
Lars Vangsgaard, Kolding
Laurids Madsen, Stouby
Leif Nielsen, Horsens
Lene Moegreen, Barrit
Lone Henriksen, Øster Snede
Maibritt Kruse, Bøgballe
Marlene Stensbjerg Stær, Bording
Mette Clausen, Toftlund (MB)
Mette Hornstrup Schmidt, Rødekro
Mette Løwendahl Stagis, Vejle
Mette Møller Bro, Løsning
Mona Møller, Lindved
Morten Terp Randrup, Fredericia
Niels Erik Bundgaard, Viborg
Parastoo Sefasdashti, Vejle
Pia Ælmholdt, Lindved (MB)
Preben Borum Poulsen, Herning
Rikke og Erik Røjkjær, Gårslev
Steffen Engedal, Kolding
Stine Lund Vesterager, Odense
Sussi Nielsen, Svendborg
Thomas Bach Nielsen, Horsens
Thomas Frovin, Vejle (MB)
Thomas Kruse, Bording
Ulla Ravn, Silkeborg